Akcie

Čo nás čaká v októbri?

Dňa 1.10. sa uskutočnia "Olympijské hry", ktorými zavŕšime Európsky týždeň športu.

Dňa 4.10. sa v rámci Environmetálneho dňa uskutočnia na školskom dvore rôzne environemntálne hry a aktivity.

Dňa 8.10. sa za priaznivého počasia uskutoční Kolobežkový deň.

Prvého cyklu v SNG s Maliarom Bodkom sa dňa 14.10. zúčastnia predškoláci - motýliky zo VI. triedy a dňa 17.10. predškoláci - žabky zo IV. triedy.

Dňa 18.10. navštívia predškoláci zo 4. a 6. triedy 9. ZŠ na Nám. mládeže, kde budú pre nich pripravené "Tekvičkové hry"

Dňa 21.10. budú deti so Šmudlom triediť odpad a to konkrétne batérie.

Dňa 22.10. sa uskutoční Animoterapia - vozenie na poníkoch.

Dňa 24.10. navštívia predškoláci zo 4. triedy knižnicu, v ktorej im bábkové divadlo z ČR zahrá predstavenie Tajomstvo Pinprlad.

Dňa 24.10. o 16:00 pozývame všetkých rodičov na besedu s uznávanou psychlogičkou Máriou Tóthovou Šimčákovou, ktorá sa uskutoční v Starej radnici na Nám. SNP 21/31. Vstupné 2€

Dňa 29.10. príde do našej škôlky Divadlo Femino  s hudobno-zábavným programom o hudobných nástrojoch.

Dňa 30.10. si predškoláci zo IV. triedy - žabky pripravili v rámci mesiaca úcty k starším besiedku pre starých rodičov.

Dňa 30.10. budú deti z III. triedy - včielky v spolupráci s rodičmi vytvárať jesenné dekorácie.

Dôležitý oznam

Prosíme rodičov, aby dodržiavali včasný príchod detí do materskej školy a to do 8:00 hodiny. Nakoľko sa po 8:00 hodine MŠ uzamkne, nebude možné dieťa prijať na pobyt v MŠ. Prípadné jednorázové návštevy lekárov (preventívne prehliadky, zubné vyšetrenie a pod.), po ktorých dieťa môže meškať do MŠ prosíme nahlásiť deň vopred pani učiteľke na triede a MŠ vášmu dieťaťu bude otvorená.

Za včasné príchody a porozumenie ďakujeme.

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej