Akcie

Čo nás čaká v septembri?

Dňa 10.9. sa uskutoční rodičovské združenie. Bližšie informácie o čase Vám poskytnú pani učiteľky na Vašich triedach.

Dňa 13.9. sa vybraní predškoláci zúčastnia Olympiády, ktorú organizuje mesto Zvolen.

Dňa 18.9. príde do našej škôlky MRS. BUBBLE  a predstaví nám svoju Bublinovú show.

Dňa 30.9. navštívi našu materskú školu pani logopedička. Logopedického vyšetrenia sa môžu zúčastniť prihlásené deti vo veku od 4 rokov.

Dôležitý oznam

Prosíme rodičov, aby dodržiavali včasný príchod detí do materskej školy a to do 8:00 hodiny. Nakoľko sa po 8:00 hodine MŠ uzamkne, nebude možné dieťa prijať na pobyt v MŠ. Prípadné jednorázové návštevy lekárov (preventívne prehliadky, zubné vyšetrenie a pod.), po ktorých dieťa môže meškať do MŠ prosíme nahlásiť deň vopred pani učiteľke na triede a MŠ vášmu dieťaťu bude otvorená.

Za včasné príchody a porozumenie ďakujeme.

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka