Škôlkar potrebuje

Čo potrebuje škôlkar?

Škôlkar bude pri pobyte v materskej škole potrebovať prezuvky, žiadne šľapky, našuchovačky či crocsy, ale pevné papuče, ktoré dobre držia pätu. Ďalej potrebuje pyžamo, náhradné oblečenie, ktoré bude mať odložené vo svojej skrinke (spodná bielizeň, ponožky, tepláky, tričko, mikinu, čiapku - podľa ročného obdobia, pršiplášť) a vešiak na zavesenie. Každý drobec bude tiež potrebovať vlastnú zubnú kefku a hrebeň. Všetky tieto osobné veci dieťatka označte jeho menom.

Predchádzajme stratám

Hračky z domu, sladkosti, či sladké nápoje radšej dieťaťu do škôlkarskej tašky nepribaľujte. Jedlo aj pitie dostanú v škôlke a vlastné hračky môžu akurát tak stratiť. Nebojte sa, v každej triede je ich viac ako dosť. Ak má vaše dieťa nejakú obľúbenú hračku, s ktorou spáva alebo ju potrebuje mať blízko seba, upozornite na to pani učiteľku.

dnes je: 16.12.2018

meniny má: Albína